Posted on

Sylvester wita Eriksena jako najważniejszego gracza Man Utd

Sylvester wita Eriksena jako najważniejszego gracza Man Utd

Will Sylvester z Manchesteru United powiedział w wywiadzie dla mediów, że uważa, że Eriksen w koszulka kylian mbappe jest najlepszym i najważniejszym graczem w obecnej formacji Manchesteru United. Eriksen, który w tym sezonie dołączył do Manchesteru United z nowo awansowanego Brentford, wyróżnia się w planach nowego menedżera.

Szybko zadomowił się z nowymi kolegami z drużyny, a zawodnicy zawsze byli w stanie dobrze grać w pomocy. I zawsze podejmuj kluczowe decyzje, gdy zespół przechodzi z ataku do obrony, zawodnicy mają dobre wyniki w ataku i obronie. Podczas ataku Eriksson potrafi napierać do przodu dzięki swojej umiejętności gry w piłkę, a jego współpraca z Bruno Fernandesem jest kluczem do ataku drużyny na polu ataku. Podczas defensywy, chociaż ciało zawodnika nie jest tak silne jak defensywny pomocnik, przechwyty i kradzieże bloku zawodnika, różne występy mogą pokazać, że Eriksen jest graczem, który polega na swoim mózgu podczas gry.

W tym sezonie Eriksen wystąpił w 18 występach dla Manchesteru United w Koszulka Manchester United Główna, z których 16 grał trener Ten Hag jako starter. Chociaż Eriksson nie strzelił gola dla Manchesteru United w tym sezonie, zaliczył 5 ataków. Gra zawodnika w pomocy jest efektywna. Zawodnik wielokrotnie posyłał kluczowe podania w środku pola. Jeśli chodzi o stałe fragmenty, Eriksson również ma dobry występ.

Powyższe jest raportem na temat „Sylvester wita Eriksena jako najważniejszego gracza Man Utd” na tej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z redakcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *