Posted on

Jimenez spodziewał się debiutu w otwierającym Mistrzostwa Świata

Jimenez spodziewał się debiutu w otwierającym Mistrzostwa Świata

W meczu towarzyskim pomiędzy Meksykiem a Szwecją, który zakończył się dziś rano, Jimenez, który miał na sobie Koszulka Meksyk Główna 2022, zszedł z ławki w drugiej połowie. To była jego pierwsza gra od ponad dwóch miesięcy. Do tej pory w tym sezonie Jimenez reprezentował Wilki tylko w 4 występach w różnych rozgrywkach z powodu kontuzji i strzelił jednego gola. Jeśli chodzi o drużynę narodową, Jimenez reprezentował Meksyk 96 razy i strzelił 29 bramek. 14 asyst.

Jimenez, który w tym sezonie często doznawał kontuzji, jest obecnie wart 12 mln euro, osiągając 50 mln euro w szczytowym okresie. Doszło do skandalu z Realem Madryt i innymi zespołami. W przedsezonie Jimenez doznał kontuzji kolana i przez pewien czas wracał do zdrowia. Po powrocie na początku sezonu doskwierały mu problemy z pachwinami i przywodzicielami, co również poważnie wpłynęło na jego stan. Wcześniej media spekulowały, że może być poza składem Pucharu Świata w Meksyku, ale ostatecznie Meksyk nadal wzywał go do walki. środek.

W towarzyskim meczu pomiędzy Meksykiem a Szwecją tego ranka Jimenez, ubrany w koszulka cristiano ronaldo, zadebiutował w 77. minucie. To był jego pierwszy mecz po długiej, ponad dwumiesięcznej nieobecności, a także był to jego czas, aby ponownie zagrać w reprezentacji za siedem i pół miesiąca. , Obecnie kontuzja Jimeneza wyzdrowiała, ale nadal potrzebuje czasu, aby poprawić swój stan. Do pierwszego meczu pozostało jeszcze 6 dni. Jimenez wciąż ma czas na poprawę swojego stanu i prawdopodobnie zagra w pierwszym meczu. pojawił się w.

Powyższe jest raportem na temat „Jimenez spodziewał się debiutu w otwierającym Mistrzostwa Świata” na tej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z redakcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *