Posted on

Odkształcenie ścięgien podkolanowych Casey powraca po Mistrzostwach Świata

Odkształcenie ścięgien podkolanowych Casey powraca po Mistrzostwach Świata

Barcelona ogłosiła, że ​​pomocnik Casey, który ma na sobie Koszulka FC Barcelona Lionel Messi, nie wróci do końca Mistrzostw Świata z napiętym ścięgnem podkolanowym pod nieobecność drużyny. Pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej doznał kontuzji w wygranej w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Pirno.

Casey siedziała na ławce przez większość sezonu, odkąd tego lata dołączyła do Barcelony po darmowym transferze z AC Milan. Casey po raz piąty rozpoczął sezon w ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów przeciwko Bilsonowi.

W tej grze Casey, ubrana w koszulka cristiano ronaldo, spisywała się na korcie wyjątkowo dobrze. Po 67. minucie gry Casey został zmieniony z powodu kontuzji. Po meczu trener Barcelony Xavi potwierdził, że Casey doznał nadwyrężenia ścięgna podkolanowego i nie będzie mógł wrócić przed mistrzostwami świata. Ominie go dwa ostatnie mecze przed przerwą zimową. Kontuzja Casey nie ma wpływu na Puchar Świata. Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej, w której grał, nie zdołała przebić się przez Puchar Świata, więc Casey przegapił Puchar Świata.

Powyższe jest raportem na temat „Odkształcenie ścięgien podkolanowych Casey powraca po Mistrzostwach Świata” na tej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z redakcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *