Posted on

Manchester United pokonany przez West Ham United, doznał dwóch porażek z rzędu

W 35. kolejce angielskiej Premier League, która odbyła się 8 maja, Manchester United i West Ham United stoczyły zacięty pojedynek. Ostatecznie jednak West Ham United wyeliminował Manchester United wynikiem 1-0 na wyjeździe, co jeszcze bardziej utrudniło drogę Manchesteru United do tytułu Premier League.

Mecz rozpoczął się od mocnej ofensywy Manchesteru United, który próbował objąć prowadzenie u siebie. Jednak obrona West Ham United była bardzo solidna, a atak United nie osiągał dobrych rezultatów. Co więcej, w 27. minucie Mohamed Saïd Benrahma, który występował w strój piłkarski dla chłopca, dostał kradzież w środku pola, a następnie oddał długi strzał, którego bramkarz United nie zdołał uratować i West Ham United zdobył pierwszą bramkę. Ten błąd postawił całą obronę United w bardziej pasywnej pozycji. Chociaż United wzmogło swoje ofensywne wysiłki w drugiej połowie meczu, aby spróbować odzyskać stracone punkty i miało kilka szans na zbliżenie się do zdobycia bramki, wszystkie zakończyły się niepowodzeniem.

W rzeczywistości gra nie była zbyt dobra, ponieważ zawodnicy nie byli w najlepszej formie pod względem koordynacji i atakowania w grze. A dla United ten mecz był poważną porażką. United dążyło do tytułu EPL, jednak ta przegrana znów spycha ich na trudniejszą pozycję. Teraz United są za Liverpoolem i Manchesterem City, co oznacza, że muszą zdobyć wszystkie punkty w ostatnich meczach, jeśli chcą zdobyć tytuł.

Podsumowując, ten mecz przyniósł wiele minusów dla United i czeka ich ciężkie wyzwanie w wyścigu o tytuł EPL. Jednak wciąż jest szansa dla United, aby kontynuować postęp w kierunku swojego celu poprzez lepsze wyniki i wyższą atmosferę w zespole. Jeśli również lubisz United, zapraszamy do dostosowania Koszulka Manchester United 2023 na naszej stronie internetowej i noszenia jej, aby kibicować United!