Posted on

Rijad pokonuje Ta’izz 2:0 dzięki udanemu rzutowi karnemu Cairo

W 27. kolejce Saudi League, Rijad wygrał 2-0 z Ta’izz, osiągając 60 punktów i pozostając na drugim miejscu, jednocześnie pozostając dwa punkty za liderem Jeddah United z jeszcze jedną kolejką do rozegrania o tytuł.

W 53. minucie meczu Cristiano Ronaldo, który występował w Koszulka Ronaldo 7, otrzymał żółtą kartkę za protest przeciwko sędziemu. Sędzia zobaczył VAR i przyznał rzut karny, a zręczny Cristiano Ronaldo skutecznie wykorzystał rzut karny, aby zdobyć punkt dla Yardley, co jest również 13. bramką Cristiano Ronaldo w lidze w tym sezonie i nadal zajmuje czwarte miejsce na liście strzelców ligi. A w 81. minucie Taliska przełamał bramkę. Pomógł Riyadh Victory przedłużyć wynik 2-0.

Potem nie było już zmiany wyniku między obiema drużynami i Rijad wygrał 2-0 z Tayi! “Żółte koszulki” w końcu zapoczątkowały swój własny moment chwały, a ci, którzy również lubią ten sam model Cristiano Ronaldo, mogą wejść na naszą stronę internetową, aby spersonalizować własną strój piłkarski dla chłopca!