Posted on

Burley jest bardzo szczęśliwy, że Chelsea awansowała do ostatniej ósemki Ligi Mistrzów

Chelsea pokonała u siebie Dottes 2-0 w drugiej kolejce 1/8 finału Ligi Mistrzów, awansując z wynikiem sumarycznym 2-1. Zespół potrafił się odwrócić i awansować do ostatniej ósemki Ligi Mistrzów, a właściciel Chelsea Burley był w pękającym w szwach nastroju. Dziś poznajemy Burleya i widzimy jak świętuje z rezygnacją na boisku w koszulka kylian mbappe!

Todd Burley to znany amerykański biznesmen i inwestor, współzałożyciel Eldridge Industries, a według magazynu Forbes wart jest 4,5 miliarda dolarów. W dziedzinie sportu Burley ma na swoim koncie wiele ważnych operacji kapitałowych. Jedną z najbardziej udanych inwestycji sportowych Burleya było pokonanie właściciela Arsenalu, Kroenke, aby stać się jednym z głównych udziałowców Los Angeles Dodgers, którzy w 2020 roku zdobyli mistrzostwo MLB World Series!

Jak tylko mecz się skończył, właściciel Chelsea Burley nie mógł się doczekać, aby publicznie pocałować swoją żonę i uściskać zawodników na sali, którzy zostali zaskoczeni i tańczyli z podniecenia. Jeszcze ciekawsze jest to, że faktycznie został uchwycony po meczu, idąc przez boisko z butelką piwa, zdając się dyskutować o grze z otaczającymi go osobami.

Zwycięstwo w grze w piłkę, jak wielu graczy i szefów krew i pot, bez względu na to, jak lekkomyślne i szalone uroczystości nie jest zbyt wiele, jesteśmy również dopingować, oprócz wina, ale również może nosić tę samą koszulkę reprezentujących honor i historię zespołu, to Koszulka Chelsea 2023 jest naprawdę dobry wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *