Posted on

41-letni Ibrox Bagchi wchodzi z ławki, gdy Belgia pokonała Szwecję 3-0

Belgia pokonała Szwecję 3-0 w pierwszej rundzie grupy F Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego 25 marca, a drugą bardzo ciekawą rzeczą było to, że weteran Ibu Bagui wszedł jako zmiennik w Koszulka Belgia 2023, co można powiedzieć, że ekscytowało wielu fanów.

Mecz rozpoczął się bez gola aż do 35. minuty, kiedy to Lukubacio zagrał precyzyjne podanie do Lukaku, który następnie połączył się z genialnym nagłówkiem w bramce, aby dać Belgii pierwszą przewagę przy 1-0, a Lukaku szczęśliwie wykonał swój klasyczny ruch po golu, jak cały tłum wiwatował.

Następnie w 49. minucie Belgia zdobyła kolejną bramkę, aby powiększyć swoją przewagę i to właśnie Lukaku strzelił. Można powiedzieć, że Ibubagi stał się stymulantem dla Lukaku i sprawił, że był jeszcze bardziej błyskotliwy pod względem swojej gry w tym meczu. Następnie nadeszła 82. minuta drugiej połowy, Bakayoko ze swoimi wspaniałymi umiejętnościami gry w piłkę minął dwóch ludzi z rzędu, unikając przechwytu Szwedów i strzelił szybką piłkę do Lukaku, który z łatwością podniósł nogi i strzelił w prostej linii, po prostu najłatwiejszy strzał meczu, i oczywiście było milczące zrozumienie między jego kolegami z drużyny, podczas gdy Szwecja wydawała się być bez formy, po prostu biernie biegając za Belgią.

Ale największy wkład w to zwycięstwo Lukaku, a sam ma obecnie tylko 29 lat, oficjalnie w szczytowym momencie, choć będą też kontuzje i doświadczenie w rekonwalescencji, co również wpłynie na jego stan, z tym meczem na boisku i 41-letnim Ibu Baji, jego pojawienie się lub do Lukaku przyniosło efekt stymulujący, tak, że zagrał wspaniały występ w tym meczu. Jeśli i Ty lubisz piłkę nożną, przyjdź i kup koszulka kylian mbappe z naszej strony!