Posted on

Manchester United pokonał u siebie Leicester City 3:0

W sezonie 2022-23 Premier League Manchester United zmierzy się u siebie z Leicester City. W pierwszej połowie De Gea, ubrany w Koszulka Manchester United 2023, bronił kolejnych rzutów karnych. Rashford strzelił gola w pojedynkę. W drugiej połowie Fred zaliczył asystę. Rashford ponownie strzelił dwa gole po jednym golu. Strzał był celny i ostatecznie Manchester United pokonał u siebie Leicester City 3:0, tracąc tylko 3 punkty do Manchesteru City w tabeli.

Manchester United pokonał u siebie Leicester City na Old Trafford 3:0, u siebie niepokonany od 17 kolejek i ma teraz 49 punktów w lidze, co całkowicie zdystansowało się od czwartego w tabeli zespołu w lidze. korona! Manchester United strzelił gola w ostatnich 28 meczach Premier League przeciwko Leicester City, wyrównując rekord strzelecki Manchesteru City w Premier League przeciwko Newcastle w 28 meczach z rzędu. Od czasu pokonania Liverpoolu w pierwszym zwycięstwie w sezonie w sierpniu ubiegłego roku, Manchester United zdobył 49 punktów, najwięcej punktów w Premier League w tym samym okresie.

Rashford, który ma na sobie koszulka kylian mbappe, może strzelić 16 bramek w 17 meczach po mistrzostwach świata i wyprzedził Harlanda, szaleńca strzelców w pierwszej połowie sezonu, zdobywając średnio więcej niż 1 bramkę na mecz. W tej kampanii Rashford osiągnął dwa ważne kamienie milowe: 7 kolejnych goli u siebie w Premier League, ustępując tylko Rooneyowi (8) i Ronaldo (10), stając się trzecią osobą w historii drużyny; Strzelił 24 gole, ustanawiając osobisty rekord strzelecki w jednym sezonie i o jeden więcej niż gole drużyny Chelsea w Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *