Posted on

Puchar Niemiec – Haaland strzelił gola samobójczego, Dortmund odpadł 1-2

godzinie 20:45 18. czasu lokalnego w Niemczech rozpoczęła się 3. runda Pucharu Niemiec 2021/22. Dortmund przegrał 1-2 z St. Pauli, Amonido strzelił, Witsel strzelił samobójczego gola, Haaland wycofał się z powrotem do miasta. tanie koszulki piłkarskie

Hazard, Akanji i Witsel na przemian. W 4. minucie Hartle podał z prawej strony pola karnego, a z bliskiej odległości w siatkę wbił się Amon Eido. W 40. minucie Witsel zablokował dośrodkowanie przeciwnika z krawędzi pola karnego i zablokował własne drzwi 0-2. Koszulka Dortmund

Dortmund cofnął jednego w 58. minucie, Medici sfaulował piłkę ręczną w polu karnym, a Haaland wykonał rzut karny, 1-2.

Dortmund (4-3-3): 1-Korber; 24-Meunier, 16-Akanji (76′, 5-Zagadou), 15-Hummers, 13-Guerrero; 19- Brandt, 28 – Witsel, 22 – Bellingham; 11 – Reus, 9 – Haaland, 10 – Hazard (65′, 21 – Mullen)