Posted on

Neymar może wrócić w 1/8 finału

W meczu finałowym pierwszej rundy Mistrzostw Świata 2022 w Katarze Brazylia pokonała Serbię 2:0. Neymar, który nosił Brazylia Koszulka 2022, został zmieniony z powodu kontuzji w drugiej połowie. Neymar, który był leczony poza boiskiem, płakał smutno. Lekarz brazylijskiej kadry stwierdził, że kostka Neymara jest spuchnięta, a specyficzna sytuacja wymaga dalszego czekania i leczenia. W najgorszym przypadku Neymar może opuścić pozostałe dwa mecze grupowe i nie będzie mógł wrócić do 1/8 finału.

W tej grze Neymar rozpoczął grę. Jako trzon zespołu otrzymał szczególną opiekę od Serbów. W obronie został nawet zdarty z koszulki przez zawodnika przeciwnika. Łopata przeciwnika nr. Prawie 90 stopni zdeformowana, Neymar został ostatecznie zmieniony po 11 minutach. Warto wspomnieć, że Neymar został w tym meczu przewiniony 9 razy przez przeciwnika i to on jest zawodnikiem z największą liczbą przewinień w pierwszej rundzie mistrzostw świata.

Na Mistrzostwach Świata 2014 w Brazylii Neymar, który nosił koszulka kylian mbappe, nie zagrał w półfinale z powodu kontuzji. W rezultacie Brazylia została wyeliminowana przez Niemcy 7-1. Na mundialu 2018 w Rosji wybitny Neymar był pilnowany przez swoich przeciwników. Przesadny rollover Neymara stał się gorącym tematem na świecie. Nie wiedział, że Neymar miał własne problemy i nie chciał przesadnie występować, ale szczególnie bał się kontuzji na mundialu.

Powyżej znajduje się raport na temat „Neymar może wrócić w 1/8 finału” na tej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt z redakcją.