Posted on

Inter pokonał Cremonę 2:1 i awansował na drugie miejsce w Serie A

W 20. kolejce Serie A, w 20. kolejce Serie A, Inter Mediolan grał na wyjeździe z Cremoną. Okrek po raz pierwszy na świecie otworzył wynik. Lautaro, ubrany w Koszulka Inter Milan 2023, strzelił dwa gole, aby zakończyć odwrócenie, a Dzeko przyczynił się do asysty. Ostatecznie Inter Mediolan odwrócił się i pokonał Cremonę 2:1. W pierwszym meczu wyprzedzili Milan i chwilowo awansowali na drugie miejsce w tabeli. Inter Mediolan traci 10 punktów do Neapolu, czołowej drużyny Serie A.

W pierwszej połowie Okorek otworzył wynik i wyrównał Lautaro. Do przerwy Inter Mediolan zremisował z Cremoną 1:1. W drugiej połowie Dzeko zaliczył asystę, a bramkę zdobył Lautaro. Ostatecznie Inter Mediolan pokonał na wyjeździe Cremonę 2:1 i chwilowo awansował na drugie miejsce w tabeli.

Po meczu Lautaro, który strzelił dwa gole, zdobył najwyższą w meczu notę 8,8 punktu. Po doświadczeniu kryzysu w Pucharze Świata, Lautaro wydawał się odrodzić, stając się bardziej zdeterminowanym i potężnym, a jego umiejętności strzeleckie również zostały oświecone. W porównaniu z mundialem Lautaro, który w tym meczu miał na sobie Koszulka Lautaro Martinez, jest w gorącym stanie. W zeszłorocznym mundialu Lautaro polegał na argentyńskim napastniku i nie strzelił gola. Po powrocie do Serie A Lautaro strzelił 6 bramek. Argentyńczyk z największą liczbą bramek od mistrzostw świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *