Posted on

Gol w 95. minucie! Supergwiazda Ronaldo zadaje śmiertelny cios, aby pomóc Manchesterowi United wygrać po raz pierwszy Huang Qian

W czwartek Manchester United odniósł ważne zwycięstwo, pokonując Villarreal 2:1 po bramce Ronaldo w ostatniej minucie. Koszulka Manchester United

Kampania weszła w przerwę, a wynik wciąż wynosił 1 do 1. Właśnie wtedy, gdy ludzie myśleli, że obie strony zremisują kolejny remis, Ronaldo wkroczył, aby pomóc drużynie wygrać. Koszulka Ronaldo

Manchester United podał się Fredowi z lewej strony. Lingard nadal wysłał piłkę przed podwójną drużynę przeciwnika. Cristiano Ronaldo po prawej strzelił bramkę z małego kąta. Bramkarz przeciwnika wykonał pluśnięcie i nadal nie mógł powstrzymać piłki przed wpadnięciem do siatki. tanie koszulki piłkarskie

Ronaldo strzelił zwycięskiego gola i pomógł Manchesterowi United wygrać pierwsze zwycięstwo Villarreal. Cristiano Ronaldo został rozebrany do świętowania, za co otrzymał również żółtą kartkę.

Niezależnie od tego jest to rola supergwiazd, a jego koledzy z drużyny mocno go objęli i podziękowali mu za jego wkład w ostatniej chwili.