Posted on

Harry Kane przełamuje bramkową posuchę i pomaga Bayernowi Monachium odnieść zwycięstwo

Harry Kane pomógł Bayernowi Monachium odnieść zwycięstwo w Bundeslidze, wygrywając w niedzielę 3:0 ze Stuttgartem. Kapitan Anglii nie strzelił gola w trzech kolejnych meczach, ale był to mecz, w którym na nowo odkrył swój talent bramkarski, przebijając się już w drugiej minucie.

Pierwszy gol Kane’a był typowym podstępnym zwycięzcą, ponieważ znalazł się we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby wbić do domu niskie dośrodkowanie Leroya Sane z lewego skrzydła. W drugiej połowie człowiek w Koszulka FC Bayern München 2024 podwoił swój dorobek bramkowy kolejnym potężnym uderzeniem głową z bliskiej odległości, kontynuując swoją dominację w powietrzu.

Gol Kane’a zwiększył jego dorobek do 24 we wszystkich rozgrywkach dla Bayernu w tym sezonie, a teraz strzelił 20 bramek w Bundeslidze. 30-latek był kluczową postacią w walce Bayernu o tytuł, a jego powrót do formy jest dużym wsparciem dla nadziei Bayernu na utrzymanie korony Bundesligi.

Dzięki dwóm bramkom Kane stał się również najszybszym zawodnikiem, który zdobył 20 bramek w Bundeslidze od czasu, gdy Erling Haaland pobił ten rekord w zeszłym sezonie. Haaland osiągnął ten wyczyn w 14 występach ligowych, podczas gdy Kane osiągnął kamień milowy w zaledwie 15 występach.

Ponieważ Bayern ma teraz tylko cztery punkty straty do liderów z Leverkusen, powrót do formy w Koszulka FC Bayern München Dziecięca nie mógł nadejść w lepszym momencie dla Bayernu. Będą mieli nadzieję, że Kane będzie w stanie kontynuować swoją formę przed przerwą zimową i są przekonani, że pomoże im zrealizować ich aspiracje do tytułu.