Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Currency :
Shopping Cart : 0 item(s) - 0,00zł
Your shopping cart is empty!

Portal społecznościowy Messi ogłasza narodziny trzeciego syna

La Liga 28. runda, Barcelona z dystansu 2: 0 pokonała Malaga, zdobywając 11 punktów do tytułu mistrzowskiego. Messi opuścił mecz z powodów osobistych, ale wciąż wystawiał hat-tricka na innym boisku. Tuż przed rozpoczęciem gry Barcelona-Malaga urodził się trzeci syn Messiego. Trzeci raz, gdy tata Lionel Messi napisał na swoim osobistym social media: "Witaj Ciro na świecie!" Dzięki Bogu, że wszystko poszło bardzo dobrze. Pokój matki i dziecka. Nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa! "Pełna ojcowska miłość natychmiast przelewa się przez ekran. Koszulki piłkarskie dla dzieci przynosi najszczersze błogosławieństwa nowonarodzonemu dziecku.

Po urodzeniu się jego najmłodszego syna Lionel Messi przeszedł także przez media społecznościowe do radości z bycia ojcem ponownie. Messi zamieścił zdjęcie swojego i nowonarodzonego Ciro na swoim Instagramie, z małą dłonią Ciro ściskającą palec Lionela Messiego. Warto wspomnieć, że Lionel Messi, drugi syn Masseya, urodził się, Messi również poprzez bardzo podobne zdjęcie, aby ogłosić radość rodziny Tim Ding. Już w zeszłym miesiącu Lionel Messi nadał swojemu trzeciemu dziecku imię, a poprzez media społecznościowe Chińczycy oznaczali "Zachód", prawie tak samo jak wymowa Ronaldo. W rzeczywistości "Ciro" w znaczeniu King Posvenrio, w języku hiszpańskim i greckim oznacza słońce. Koszulki piłkarskie dla dzieci Messi szczęście rodziny Blessing Messi.

Messi i jego żona, Antonella, także wygrzewają się, aby poczuć ich trójkę. Co ciekawe, Messi dokonał niezwykłego wyczynu w jednym sezonie dwóch synów. Starszy syn, Tiago Messi, urodził się pod koniec 2012 roku, w którym to czasie Messi wykonał 91-ballowy wyczyn roku, przerywając rekord Gede Moulles, zdobywając 86 bramek w roku, podnosząc status pierwszej strzelającej maszyny, podczas gdy Drugi syn, Mateo Messi, urodził się we wrześniu 2015 roku. Pod koniec tego roku Messi wygrał pięć mistrzostw w Barcelonie. Jako jedyna wada w książce Macy's Honor, Puchar Świata jest naturalnym bólem dla Messiego i wszystkich fanów Messiego. A w tym roku jest rok Mistrzostw Świata, kiedy 31-letniemu Lionelowi Messiemu prawdopodobnie towarzyszyć będzie ostatni szczyt jego kariery trafiony Puchar Herkulesa, czekamy również na młodego Xi Luo może być jak dwóch braci do nauki, przynieś ojcu tę karierę ostateczną niespodziankę. Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, czekając na występ Messi World Cup.