Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Currency :
Shopping Cart : 0 item(s) - 0,00zł
Your shopping cart is empty!

Ojciec Neymara mówi, że Neymar jest w świetlanej przyszłości PSG

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki o przeniesieniu Neymar z PSG. Na konferencji prasowej w Brazylii, w najbliższy wtorek, ojciec Neymara powiedział: "Odkąd mój syn dołączył do PSG latem ubiegłego roku, stał się filarem zespołu i mocno wierzę, że jego gra we francuskiej stolicy będzie miała lepszą przyszłość. " Al Helefi dodał: "W PSG Neymar świetnie się bawił i utrzymywał wysokie morale". W tej chwili Neymar pragnie jak najszybciej powrócić na stadion, a on robi żmudne starania, aby osiągnąć ten cel. Moim zdaniem Neymar jest teraz bardzo optymistyczny. "Koszulki piłkarskie dla dzieci to drzwi do odkrywania uroków piłki nożnej.

Również we wtorek, trener PSG Emery zorganizował konferencję prasową we francuskiej stolicy, gdy zapytano go o pogłoski o przeniesieniu Neymara, słynny szef Hiszpana powiedział, że nie będzie się martwił i niepokoi z powodu plotek. W tym czasie Emery powiedział "Kilka miesięcy temu odpowiedziałem na podobne pytanie iw tej chwili moja odpowiedź pozostaje niezmieniona". PSG opracowało świetny plan, Henrik i Al Helefi są obecnie w Brazylii i są tutaj, aby zobaczyć Neymar. "Koszulki piłkarskie dla dzieci PSG zrobić wszystko, co w jego mocy dla swoich ulubionych graczy.

Neymar przechodzi leczenie chirurgiczne w Brazylii z powodu złamania śródstopia Neymar, a obecnie wraca do zdrowia w Brazylii. Lekarz reprezentacji Brazylii Rodrigue Lasmars dał jasno do zrozumienia, że ​​nawet jeśli operacja się powiedzie, gwiazda samby potrzebuje od 2,5 miesiąca do trzech miesięcy na odzyskanie sił. W tym tygodniu prezes klubu PSG, dyrektor naczelny Nasser Al Helefi i dyrektor sportowy Antro Henrik udali się do Brazylii, aby odwiedzić Neymar, sposób, w jaki starsze kierownictwo firmy Germain chciało zbadać prawdziwe pomysły brazylijskich supergwiazd. Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, wraz z wyglądem w ostatecznej selekcji Neymar.