Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Currency :
Shopping Cart : 0 item(s) - 0,00zł
Your shopping cart is empty!

Hiszpańskie media sugerują, że Barcelona lipiec kupi Griezmann

Hiszpańskie media przypomniały, że Barcelona nie powinna liczyć na podpisanie umowy przeniesienia Griezmanna z Atletico Madryt, od 1 lipca, kwoty wykupu Griezmanna od 200 milionów euro do 100 milionów euro. Ustnik Barca Ten artykuł podzielony jest na dwie części, pierwsza część ma stanąć na stanowisku w Barcelonie, druga część ma stać w perspektywie Atletico Madrid, aby wyrażać uczucia. Barcelona w styczniu tego roku aktywnie uczestniczyła w zawodach konnych, by omówić transfer Griezmanna, ale także z Griezmannem, który miał głęboki kontakt, nawet prezydent Barcelony Batomeu nawet osobiście z rodzicami Griezmanna, hiszpańskie media spekulowały, że Batomeu z pewnością zachęcał rodziców Griezmanna do przekonania ich syna do dołączyć do Barcelony.Ale do czasu zamknięcia zimowego okna, transakcja nadal nie została osiągnięta Koszulki piłkarskie dla dzieci wiem, że gracz, który nie chce wygrać mistrzostwa, nie jest dobrym graczem.

Obecny wykup Griezmanna to 200 milionów euro, ale od 1 lipca tego roku wykup wyniesie 100 milionów euro. Media wskazały dwie sugestie: Barcelona nie powinna się obawiać podpisania kontraktu z Atletico Madryt przed 1 lipca, w miarę możliwości po wykupie do 50 procent, nawet po negocjacjach z Atletico Madryt 1 lipca, nie spieszyć się z zakupem , mogą chcieć podjąć decyzję po Mistrzostwach Świata. W kontekście tego ostatniego wniosku ustnik Barcy nie został napisany, ale można było odczytać ukryte znaczenie. Jeśli Griezmann ma się dobrze w Pucharze Świata, Barcelona będzie musiała zapłacić 100 milionów euro, co jest tylko najwyższą ceną; jeśli Griezmann nie radzi sobie dobrze w Pucharze Świata, Barcelona może albo obniżyć cenę, aby mu pomóc, albo mieć szansę na przejście do innego gracza na rynku transferowym. Koszulki piłkarskie dla dzieci Griezmann zachęcił go do szukania silniejszego zespołu, który mógłby rywalizować o Mistrzostwa.

W drugiej części artykułu hiszpańska prasa opisała sytuację Atletico Madryt. Atletico Madryt ma trudności z Atletico Madryt, Ban doprowadził do zimy okno nie może kupić ludzi, ale gracze są ciągle wykopywany, Atletico Madryt również w sercu krwi, musiał opuścić Griezmann, griezmann również spłacić drogę, aby nadal pozostać w Atletico Madryt, a pieniądze z wykupu tymczasowo do 200 milionów euro. Ale Atletico Madryt, w rzeczywistości, przegapił najlepszy czas, aby go sprzedać tej zimy (z ekonomicznego punktu widzenia), prowadząc do obniżenia wykupu o półroczne wynagrodzenie i dużą pensję. Griezmann ma teraz 15 mln euro przed opodatkowaniem. Atletico Madryt staje również w obliczu nieznanego ryzyka występu Griezmanna na Pucharze Świata. Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, aby przynieść więcej wizualnej uczty dla fanów.