Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Currency :
Shopping Cart : 0 item(s) - 0,00zł
Your shopping cart is empty!

Fani Manchester United ostrzeliwani Paul Pogba powiedział, że był dzieckiem

Manchester United został oszołomiony eliminacją Sevilli, a przeciętny występ Paula Pogby stał się przedmiotem zainteresowania rozgniewanych fanów Manchesteru United, którzy ostrzeliwali media społecznościowe. Wydajność Paula Pogby w tej grze była ośmieszana przez jego własnych fanów na Twitterze. Obejmuje również fanów Koszulki piłkarskie dla dzieci.

Francuski pomocnik zastąpił Marouane Fellaini w drugiej połowie, ale nie odegrał żadnej roli w meczu, ale niech Sevilla przełamie równowagę. Byli komentatorzy telewizyjni, którzy wskazywali na graczy Josémourinho i obwiniali ich za słabe wyniki. Ale na Twitterze ironia Paula Pogby przez zwolenników Manchesteru United jest mniej grzeczna. Fani Manchesteru United szydzą z Paula Pogby, jesteście tylko małym dzieckiem. To naprawdę sprawiło, że zwolennicy Koszulki piłkarskie dla dzieci Pogba byli rozczarowani.

Odkąd Alexis Sanchez dołączył do Manchesteru United, stan i postawa Paula Pogby bardzo się zmieniły. Teraz wydaje się, że oryginalny Manchester United z cotygodniową pensją w wysokości 600 000 funtów Alexisem Sanchezem z Manchesteru City, naprawdę jest drużyną, a gracze z podwójną stratą. Bardziej ekscytujące informacje piłkarskie są dostępne na naszej stronie internetowej. Jednocześnie zapewniamy także Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem usługi zakupu online dla fanów, które naszym zdaniem zadowoli Cię.

Fani-Manchester-United-ostrzeliwani-Paul-Pogba-powiedzial-ze-byl-dzieckiem